کنسرت ارکستر پردیس حمید متبسم با صدای سالارعقیلی

دسته بندی: کنسرت ایرانی
631 نمایش

pardis-aghili2

کنسرت ارکستر پردیس حمید متبسم با صدای سالارعقیلی

کنسرت پردیس با صدای سالار عقیلی و رهبری ارکستر حمید تبسم در جشنواره هتری لندن

پردیس عنوان پروژه ایست موسیقایی که قطعات آن برای ارکستری متشکل از ساز های ایرانی و غربی آهنگسازی شده است.
زیبایی این کنسرت به خصوص در هنگام اجرای سروده ها و تصنیفی برای ایران با نام شهر آزادگان از اشعار شاهنامه فردوسی است که حمید متبسم هنرمندانه دست زدن های تماشاچیان را هم در اجرای ارکستری و رهبری اش به کار می گیرد
حمید متبسم آهنگساز این پروژه، پیش از این با ارایه بیش از بیست آلبوم و همکاری با موسیقی دانان و خوانندگان بنام موسیقی ایران و کنسرت های جهانی به همراه گروه دستان و به تازگی با ارایه اثر “سیمرغ” برای شنوندگان موسیقی، آهنگسازی نام آشناست.
او این بار با ساختن آثاری برای گروهی بزرگ از سازهای ایرانی و غربی تجربه تازه ای در عمر هنری خویش را ارایه می دهد که خوانندگی آن را سالار عقیلی عهده دار است.
سالار عقیلی خواننده جوان و بنام موسیقی ایران با اجرای زیبای آثار آهنگسازان بسیاری، از جمله دو اثر “دریای بی پایان” از سعید فرج پوری و “به نام گل سرخ” از حمید متبسم با همکاری گروه دستان، محبوبیت ویژه ای در میان علاقمندان موسیقی یافته است.
این کنسرت در تاریخ چهارم و پنجم فوریه سال ۲۰۱۲ پردیس اولین اجراهای جهانی خویش را در لندن و بروکسل با صدای سالار عقیلی و رهبری حمید متبسم به همراه بیست نوازنده از ملیت های مختلف به نمایش می گذارد.


شاپ فيلم 20