مستند آفرینش زمین – How Earth Made Us

دسته بندی: مستند
1,084 نمایش

ib1ejpeodp

مستند آفرینش زمین – How Earth Made Us

قدرت جادویی سیاره ما به ندرت در کتاب های تاریخ ذکر شده است، اینکه چگونه زمین تاریخ بشری را از قبل از تمدن شهری تا عصر مدرن صنعتی تحت تاثیر قرار داده است.

مستند آفرینش زمین (زمین چگونه ما را به وجود آورد) برای اولین بار به صورت تصویری بیان می کند که چگونه زمین، جغرافیا و آب و هوا قدیمی ترین عوامل تاثیرگذار بر روی تاریخ تمدن بشری هستند، موضوعی که قبل از این کمتر کسی آن را تائید می کرد.

تصویربرداری های حیرت انگیز، مکان یابی های فوق العاده، زمان زیاد و بیان پر از هیجان دست به دست هم داده اند تا مجموعه ای بی نظیر، تاریخ بشری را به نمایش بگذارد.

خواهید یافت که چرا بعضی از جوامع موفق و بعضی دیگر شکست خورده اند و چگونه محیط، تمام جنبه های تاریخ ما را از هنر تا صنعت، مذهب تا جنگ، یکی شدن سرزمین ها یا جداشدن آنها تحت تاثیر قرار داده است. مجموعه «زمین چگونه ما را به وجود آورد» تمام ذهنیت های قبلی را در مورد تمدن و فرهنگ انسان متحول می کند و چشم اندازی تازه از اینکه ما انسان های امروز که هستیم، به ما ارائه می کند.

در این مستند ۵ قسمتی با نام How Earth Made Us شما با نحوه ی آفرینش جهان و نحوه ی شکل گیری انواع موجودات آشنا خواهید شد. از ویژگی های این مستند می توان به استفاده از جدیدترین تکنولوژی های تصویربرداری و جلوه های ویژه اشاره کرد.

قسمتهای این مستند از ۴ عنصر اصلی جهان یعنی: خاک، آب، باد و آتش الهام گرفته شده است و بر همین اساس از ۵ قسمت به نام های زیر تشکیل شده است:

۱) اعماق زمین

۲) آب

۳) باد

۴) آتش

۵) بشر


شاپ فيلم 20

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.