مجموعه فیلم گنجینه ملی ۱و۲

دسته بندی: فیلم های خارجی
1,087 نمایش

 

Movie_national_treasure

مجموعه فیلم گنجینه ملی ۱و۲ در یک DVD

گنجینه ملی (به انگلیسی: National Treasure) فیلمی محصول سال ۲۰۰۴ به کارگردانی جان ترتل تاب است . در این فیلم نیکلاس کیج، شون بین، دیانه کروگر، هاروی کایتل، جان ویت، جاستین بارتا، کریستوفر پلامر ، اولگ تاکتاروف، آنی پاریس ، مارک پلگرینو و اریک کینگ بازی کردند

گنجینه ملی: کتاب رمز (به انگلیسی: National Treasure: Book of Secrets) فیلمی محصول سال ۲۰۰۷ به کارگردانی جان ترتل تاب است . در این فیلم نیکلاس کیج، اد هریس، دیانه کروگر، هاروی کایتل، جان ویت، جاستین بارتا، بروس گرین وود، هلن میرن ، آلیسیا کوپولا، تای بورل، آلبر هال بازی کردند. این فیلم پس از گنجینه ملی دومین قسمت این مجموعه فیلمها است

بنجامین گیتس(نیکلاس کیج) و یان هو(شون بین) هردو جستجوگر گنج هستند آنها به دنیال گنجینه ملی هستند که سالها پیش به آمریکا آورده شده ودر جایی نامعلوم دفن شده است .

آنها به دنبال سرنخی برای نقشه گنج میگردند که با یافتن یک کشتی قدیمی در مناطق شمالی کانادا به آن سرنخ دست پیدا میکنند یان(شون بین) که دیکر به وجود بنجامین(نیکلاس کیج) احساس نیاز نمی‌کند تصمیم میگیرد با کشتن بنجامین خودش به تنهایی راه را ادامه دهد اما بنجامین به طرز معجزه آسایی نجات پیدا میکند.

او همراه با شاگردش ریلی(جاستین بارتا) به دنبال گنج میگردند او در موزه ملی با خانمی به نام ابیگل چیس(دیانه کروگر) آشنا میشود وحالا این سه نفر به دنبال گنج میگردند وهمیشه یک گام از یان(شون بین) جلوتر هستند ویان با تهدید وتعقیب آنها میخواهد به گنج دست پیدا کند اما درنهایت وقتی به محل اختفای گنجینه میرسند یان(شون بین) که آنها را به گروگان گرفته و از پیدا کردن گنج در آن مکان نا امید شده ترجیح میدهد بنجامین وهمراهانش را در همان دخمه رها کند تا ازبین بروند وخود به جای دیگری که فکر میکند گنج در آنجاست برود.

اما بنجامین(نیکلاس کیج) موفق به پیدا کردن گنج میشود ویان(شون بین) به وسیله پلیس دستگیر میشود.


شاپ فيلم 20