مجموعه فیلم های راکی ۱تا ۷

دسته بندی: فیلم های خارجی
1,405 نمایش

Rocky_iii_poster

مجموعه فیلم های راکی ۱تا۷

مجموعه فیلم های راکی ۱ تا ۷ با کیفیت بالا و دوبله فارسی

سری فیلم های راکی، عنوان شش فیلم سینمایی پیرامون زندگی و مسابقات بوکسوری به نام راکی بالبوآ از دوران گمنامی و بی پولی تا به اوج رسیدن به شهرت و ثروت و دوباره در مسیر سراشیبی افتادن او و خانواده اش را روایت می کند . این مجموعه فیلم درباره تلاش، امید و پیروزی در دل شکست است . سیلوستر استالونه در شش گانه راکی در نقش راکی بالبوآ ظاهر شده است . قسمتهای اول و پنجم را جان آویلدسن و قسمتهای دوم، سوم، چهارم و ششم را خود استالونه کارگردانی کرده است .

راکی (به انگلیسی: Rocky) نام فیلمی درام و ورزشی آمریکایی ساخته شده در سال ۱۹۷۶ به کارگردانی جان جی. آویلدسن و نویسندگی سیلوستر استالونه می‌باشد که اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های راکی است.

راکی ۲ (به انگلیسی: Rocky 2) فیلمی به نویسندگی و کارگردانی سیلوستر استالونه است که در سال ۱۹۷۹ ساخته شد. این فیلم اولین دنباله فیلم راکی (۱۹۷۸) است.

راکی ۳ ( به انگلیسی Rocky ۳ ) عنوان سومین قسمت از سری فیلم های راکی است که در سال ۱۹۸۲ اکران شد . نویسنده فیلمنامه و کارگردان این اثر سیلوستر استالونه است . این فیلم سومین قسمت از سری فیلم های راکی می باشد و در ادامه راکی (فیلم) و راکی ۲ ساخته شده است .

راکی ۴( (به انگلیسی: Rocky ۴) عنوان فیلمی به نویسندگی و کارگردانی سیلوستر استالونه است که در سال ۱۹۸۵ اکران شد و به فروش خیره کننده سیصد میلیون دلار در گیشه دست یافت . این فیلم در ادامه فیلمهای راکی، راکی ۲ و راکی ۳ ساخته شده است .

راکی ۵ (به انگلیسی: Rocky V) عنوان پنجمین قسمت از سری فیلم‌های راکی است که توسط جان جی. آویلدسن کارگردانی و در سال ۱۹۹۰ اکران عمومی شد. فیلمنامه این اثر را سیلوستر استالونه به نگارش درآورده‌است. راکی ۵ در ادامه فیلم‌های راکی، راکی ۲، راکی ۳ و راکی ۴ ساخته شده‌است.

راکی بالبوآ (به انگلیسی: Rocky Balboa) که پیشتر تحت عنوان راکی ۶ نیز شناخته می‌شود، عنوان ششمین قسمت از سری فیلم‌های راکی می‌باشد. این فیلم را که سیلوستر استالونه نوشته و کارگردانی کرده‌است، در سال ۲۰۰۶ اکران عمومی شد و منتقدین از آن استقبال کردند. راکی بالبوآ در ادامه فیلمهای راکی، راکی ۲، راکی ۳، راکی ۴ و راکی ۵ ساخته شده‌است.

راکی  ۲۰۱۵ راکی بالبوآ، قهرمان سابق بوکس سنگین وزن جهان، مربی‌گری یکی از فرزندان دوست قدیمی اش آدونیس کرید را برعهده می‌گیرد…


شاپ فيلم 20