مجموعه فیلم های جان سخت

دسته بندی: فیلم های خارجی
826 نمایش

Die_Hard_Series

مجموعه فیلم های جان سخت

مجموعه فیلم های جان سخت ۱-۲-۳-۴ در۱DVD با دوبله فارسی

مجموعه فیلم‌های جان‌سخت شامل ۵ قسمت می‌باشد که اولین آن‌ها در سال ۱۹۸۸ و پنجمین آن در ۲۰۱۳ ساخته شد. شخصیت اصلی این فیلم‌ها جان مک‌کلاین(با بازی بروس ویلیس) است. او بازرس پلیس نیویورک است و در هر قسمت خود را درگیر یک حملهٔ تروریستی می‌بیند. هم‌چنین بازی‌ها و کمیک‌بوک‌های زیادی بر اساس این فیلم ساخته و نوشته شده‌اند. جان‌سخت ۵ در چهاردهم فوریه ۲۰۱۳ اکران شد

جان سخت ۱ نام فیلم آمریکایی اکشنی می‌باشد با بازی بروس ویلیس که در سال ۱۹۸۸ ساخته و اکران شد.این فیلم اولین قسمت از مجموعه فیلم‌های جان سخت می‌باشد.
جان سخت ۲(به انگلیسی: Die Hard ۲) نام فیلم اکشن آمریکایی است که در سال ۱۹۹۰ اکران شد و دومین قسمت از مجموعه فیلم‌های جان سخت می‌باشد. این فیلم به کارگردانی جان هارلین و با بازی بروس ویلیس در نقش جان مک‌کلاین ساخته شده‌است.
جان سخت ۳ (به انگلیسی: Die Hard 3) نام فیلم اکشن آمریکایی می‌باشد که در سال ۱۹۹۵ اکران شد و سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های جان سخت می‌باشد. این فیلم به کارگردانی جان مک‌تیرنان و به نویسندگی جاناتان هنسلیگ ساخته شد.بروس ویلیس در نقش جان مک‌کلاین بازیگر نقش اصلی این فیلم می‌باشد.
جان سخت ۴ (به انگلیسی: Die Hard 4) که در آمریکای شمالی با نام یا آزادانه زندگی کن یا سخت بمیر (به انگلیسی: Live Free or Die Hard) شناخته می‌شود، نام فیلمی سینمایی در ژانر اکشن و محصول سال ۲۰۰۷ و چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های جان سخت است

 


شاپ فيلم 20