مجموعه فیلم مومیایی

دسته بندی: فیلم های خارجی
1,931 نمایش

w2ureoczjdbass0rcnh

مجموعه زیبا و دیدنی مومیایی ۱-۲-۳ در یک DVD

مومیایی (به انگلیسی: Mummy) فیلمی به کارگردانی استیون سامرز محصول سال ۱۹۹۹ امریکا است که از بازیگران اصلی آن می‌توان به براندان فریزر، راشل وایز، جان هانا ، اودد فهر و آرنولد وسلو (در نقش مومیایی)اشاره کرد.

سری فیلم های مومیایی تقدیم به هوادارنش

مومیایی ۱ : ا ساعت و ۵۰ دقیقه

آنک سونامون : نامزد فرعون کسی که هیچ کس غیر فرعون اجازه دیدن او را نداشت …
برای زنده کردن آنک سونامون ایمپهوت و کاهنانش به محل دفن او رفته و جسدش را دزدیدند ، اونا به سرعت به اعماق صحرا رفتند … در حالی که جسد آنک سونامون را به شهر هاموناپترا شهر مرگ می بردند …
هاموناپترا : مقبره قدیمی پسران فراعنه و محل نگهداری ثروت مصر …
بخاطر عشقش اینپهوت بدون توجه به خدایان با ورود به شهر باعث عصبانیت اونا شد و همونجا بود که کتاب سیاه مرگ رو از محل مقدسش برداشت ، روح آنکسونامون به دنیای زیرزمینی تاریک فرستاده شده بود … اعضای داخلی اون در آورده شده و در پنج ضرف کانوپیک قرار داده شده بود .
روح آنک سونامون از دنیای مردگان برگشت ……

مومیایی ۲ : ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

۹ ماه حفاری بالاخره یک راه ورود کشف شد ، و این مطلب به اثبات رسید که در پس این راه طولانی یک مومیایی مهمی آرمیده است ، ولی چه کسی در اینجا مدفونه کسی نمی دونه … !
یک فرعون که از گزند دزدان قدیم در خفا در امان مانده …

مومیایی ۳ : ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه

یک جنگجوی شجاع بنام پادشاه کژدم یه ارتش بزرگ فراهم کرد تا بتونه دنیای آن زمان را فتح کنه .
پس از یک مبارزه شدید و بی رحمانه که حدود ۷ سال به طول انجامید پادشاه کژدم و ارتش اون شکست خوردند و به اعماق صحرای مقدسی بنام آمسر کشانده شدند .
اونا یکی پس از دیگری در زیر خورشید تابان و سوزناک ، نابود شدند . تا اینکه تنها جنگجوی بزرگ خودش زنده باقی ماند ، به هنگام مرگ پادشاه کژدم مسیری را انتخاب کرد که الهه آنوبس مشخص کرده بود و با اون شرط کرد که زندگیش طلسم بشه تا اینکه اون بر دشمنانش غلبه کنه ، اون روح خود را به الهه داد ، آنوبس پیشنهاد اون رو پذیرفت و زندگی اون رو گرفت و طلسم کرد .
آنوبش فرماندهی لشکر خود را به کژدم واگذر کرد ، مانند یک سیل شیطانی اونا تموم اونچه که سر راهشون بود ، شستند و نابود کردند تا …


شاپ فيلم 20

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.