سریال بونانزا (دوبله فارسی)

دسته بندی: سریال خارجی
1,069 نمایش

1

سریال بونانزا

تعداد : ۱ دی وی دی
دوبله فارسی
کیفیت : بسیار خوب
تعداد قسمت : ۴ قسمت

گلچینی از قسمتهای سریال دیدنی و خاطره انگیز ” بونانزا ” با کیفیت بالا و دوبله فارسی

بونانزا که قسمتهایی از آن را از شبکه تهران نیز شاهد بودیم ، نخستین مجموعه تلویزیونی داستانی وسترن و رنگی به شمار می آید که پخش آن از سپتامبر ۱۹۵۹تا ۱۶ژانویه ۱۹۷۳ادامه داشت. بونانزا نام منطقه ای سرشار از معادن غنی نقره در کامستاک لود است.
در همان زمان بونانزا به نام پاندروسا نیز نامیده می شد. مزرعه پاندروسا در نوادا محل اصلی فیلمبرداری سریال بونانزا بود که از سال ۱۹۶۷تا سپتامبر ۲۰۰۴به عنوان یک گردشگاه عمومی از آن استفاده می شد و در حال حاضر نیز پس از گذشتن سالها، همچنان منطقه ای مورد توجه مردم است. شخصیت های اصلی بونانزا خانواده کارت رایت هستند.
بن و سه پسرش که هر سه ازدواج کرده اند در مزرعه پاندروسا به وسعت هزار مترمربع زندگی می کنند.
نزدیک ترین شهر به این منطقه که در نوادا قرار دارد ویرجینیاناسیتی است. بونانزا با فراز و نشیبهای بسیاری طی سالها در تولید و پخش مواجه بود. اما بسیاری از موانع و مشکلات نتوانست مانع از تولید آن شود.
پس از توقف ناگهانی آن در سال ۱۹۷۳یک فیلم تلویزیونی براساس آن ساخته شد تا این که در سال ۲۰۰۱تهیه کننده خوش ذوق و با سابقه کانادایی پت سالیوان سریال پاندروسارا براساس شخصیت های بونانزا به تصویر کشید. در «پاندروسا» داستان به ۱۰سال قبل برمی گردد.
زمانی که خانواده کارت رایت برای نخستین بار وارد پاندروسا شدند. سریال با پخش یک فیلم سینمایی در سال ۲۰۰۱آغاز شد و تولید آن تا ۲۰قسمت ادامه پیدا کرد. تمام مجموعه در استرالیا و با حضور برخی بازیگران این کشور فیلمبرداری شد.


شاپ فيلم 20
برچسب‌ها: